סוכן חשאי
**********
הסיטקום מתרחש במשרדי הביון והביטחון הבריטי. במשרד זה מוקמת יחידה חדשה שמטרתה להילחם באיומי אבטחת סייבר עולמיים, לשם כך הם מגייסים את ג’רי (שווימר) סוכן שחצן ומבריק המגיע הישר מארצות הברית שם עבד בסוכנות לביטחון לאומי. לצוות החדש שמתהווה מצטרף גם אנליסט מחשבים הססן וחשדן. מדובר בצוות שצריך להתמודד עם משימות מאוד רגישות ובכל משימה נדרש לא מעט אומץ לביצוע. האם הם יצליחו לפעול יחדיו? להגיע לתוצאות מספקות?

גמביט המלכה
המיני-סדרה החדשה "גמביט המלכה", המתארת את חייה של נערה צעירה המפלסת את דרכה בעולם תחרויות השחמט, עלתה לנטפליקס לפני פחות מעשרה ימים וכבר הספיקה לרגש ולהסעיר גם אנשים שלא מבינים דבר וחצי דבר במשחק. הסדרה עוקבת אחר בת' הרמון (אניה טיילור ג'וי), נערה יתומה שחיה בתקופת המלחמה הקרה, ומתגלה ככישרון בלתי-רגיל בשחמט. כשהסיפור מתחיל, החשיבות של בת' מצטיירת כבלתי ראויה לציון, אבל זה משתנה כשהיא משחקת את משחק השחמט הראשון שלה וחושפת את יכולתה יוצאת הדופן לתמרן את יריביה. הסדרה עוקבת אחרי המסע של בת' כשהיא מתחילה להתחרות בטורנירים בגיל צעיר ומתמודדת עם הפרעות נפש והתמכרות לסמים בדרכה להפוך לרב-אמן בשחמט.

***** ה מ ו ר ד ת ****
צעירה חרדית מברוקלין נמלטת מהשידוך שסידרו לה
 ומוצאת מקלט אצל קבוצת מוזיקאים בברלין, אבל העבר רודף אחריה גם לשם

שחיתות
********
הבלש טוני גייטס (לני ג'יימס, המתים המהלכים) הוא שוטר למופת עם צוות מקצועי שעובד עמו. אך לאחר תקרית טראגית במהלך פעולה נועזת, הוא מועבר למחלקה ללוחמה בשחיתות. למפקד החדש שלו יש ספקות לגבי טוהר המידות של גייטס, והוא ישתמש בכל האמצעים כדי לאתר עליו לכלוך.

אמילי בפריז
אמילי בפריז ,מנהלת שיווק שאפתנית משיקגו, 
עוברת לפריז בעקבות עבודת חלומותיה ומנסה ליהנות עד כמה שאפשר מהפרק החדש והמסעיר בחייה, ותוך כדי גם לתמרן בין עבודה, חברים ועבודה.

עקורים היא דרמה אוסטרלית בכיכובה של איבון סטרהובסקי (סרינה מ"סיפורה של שפחה"), ששודרה ב-ABC אך נקנתה על ידי נטפליקס, כדי שכולנו נוכל ליהנות ממנה (במידת האפשר, בכל זאת, דרמה). הסדרה מבוססת בחלקה על סיפור חייה האמיתי של קורניליה ראו, תושבת קבע אוסטרלית בעלת אזרחות גרמנית שנעצרה שלא כדין במסגרת תוכנית המעצר המנדטורית של ממשלת אוסטרליה.

המתחזים
**********
מתחזים (Imposters) היא הדרמה הקומית החדשה של רשת "בראבו" ואולפני "יוניברסל" בכיכובה של השחקנית הישראלית ענבר לביא בתפקיד הראשי. לביא נחשבת לאחת השחקניות המבטיחות בהוליווד, עם תפקידים בסדרות אמריקאיות כמו "ילדי האנרכיה", "נמלטים", "קאסל", "הפמליה" ובסרטים כמו "צייד המכשפות האחרון" ו"עלילות האימפריה הקדומה".
בסדרה מגלמת לביא את מאדי, אמנית הונאה שמאמצת זהויות שונות ומפילה ברשתה גברים ונשים שמתאהבים בה. העניינים מסתבכים כאשר שלושה מקורבנותיה מחליטים לחבור נגדה ולאתר אותה – אך האם הצדק אכן ייעשה?

קאסל רוק
***********
סדרת מסתורין-מתח המתרחשת בעיירה הבדיונית קאסל רוק במדינת מיין, המופיעה ומאוזכרת ברבים מספריו של סטיבן קינג. הנרי, עורך-דין פלילי, חוזר לקאסל רוק שנים לאחר שברח ממנה בתור ילד עקב טראומה, כיוון שאסיר מסתורי שנמצא לאחר 30 שנות נתק מהחברה בכלא שושנק(אותו כלא מהסרט "חומות של תקווה") מוכן לדבר אך ורק איתו.